^ Yukarı Git

TONERSAN YAZICI SARF MALZEMELERİ


İstanbul genelinde 4 mağazamız ile 2000 yılından beri hizmetinizdeyiz. Her marka Inkjet, Laser, Dot matrix Yazıcı ve makinalarının tamiri, satışı, kartuş ve tonerlerinin dolumu, orijinal ve muadil toner ve kartuş satışı yapmaktayız.Firmamız sizlere daima güleryüzlü, garantili, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir. Sektörümüzde yapılan haksız rekabet sonucu her geçen gün biraz daha kaybolan kalite standartlarında, ucuz ama çalışmayan veya müşterinin cihazlarına zarar veren ve yarını pekte düşünmeyen firmalarla 12 yıllık deneyimimiz ve asla değişmeyen kalite politikamız ile asla en ucuzu değil ama her zaman en ekonomik ürünleri ve hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Yazıcı sarf malzemeleri(orijinal, muadil), fotokopi tonerleri, yazıcı aksesuarları, yazıcı tamiri ve kartuş-toner dolum sahalarında uzmanlaşan firmamız, şu an için İstanbul genelinde 4 adet mağazamız ve onlarca bayi ağımızla sizlere hızlı ekonomi ve güvenilir bir biçimde hizmet vermeye devam etmektedir

HİZMETLERİMİZ

Kartuş ve Toner dolumu.
Kartuş ve Toner satışı.
Muadil ve orjinal kartuşlar ve tonerler.
Her marka inkjet, Laser, Dotmatrix yazıcı tamir ve bakımı.
Kaliteli süreklilik uygun fiyat ,karşılıklı güven , ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgelcilmeyecek değerlerimizdendir.